Spartan Race

Když jsem v roce 2014 doběhnul svůj první závod Spartan Race, měl jsem ten uplně nejlepší pocit v životě. Od té doby jsem už běžěl Sprint několikrát a vloni se nechal od Martina ukecat na Super.

Letos se chystám dát Trifectu – tj. Sprint, Super a Beast v jednom kalendářním roce.

Ač to moc smysl nedává, Spartan Race mne fakt baví. Udržuju se díky němu fit, je to ta nejlepší motivace cvičit, běhat a třeba se i učit šplhat po laně. Lidi kolem Spartanu jsou super (SRTG Praha pod vedením Honzy Jirkala) a před pár dny v Kutné Hoře na Sprintu jsem si ověřil, že je to mnohem víc, než jen závod s překážkama. Je to překonávání sama sebe, o pomáhání jeden druhému, o hecování k něčemu, do čeho se mi nechce…prostě mám to rád a vidím v tom smysl.

SUPER v Koutech byl masakr, hrozněj sandbag carry a nekonečné stoupání … nahoru, dolů a zas nahoru. Uff, měl jsem na mále, ale dali jsme to.

Závěr naší celoroční snahy probíhal na Lipně, kde se konal Trifecta Weekend. Jsou borci, co dají všechny tří závody za víkendy, my si ve zmenšeném týmu dvou osob dali BEAST v Lipně nad Vlatavou a a ke štěstí nám to stačilo.

A tohle je výsledek snažení na Spartan Race – Trifecta Tribe – pro rok 2018, který se už navždy zapíše do historie jako rok první regionální Trifecty.

A kdo ví, třeba se nechám přemluvit i další roky a budu závodit dál! 🙂

Arooo!

P.S. – tričko POKORU KURVA koupíte zde