O nás – Zážitky.cz

Přinášíme vám zážitky od roku 2008

Děláme radost, rozšiřujeme obzory, inspirujeme, zvyšujeme krevní tlak a mačkáme to nejlepší ze všech, kteří se odváží.

 

Naším posláním je probouzet to lepší ve vás poskytováním těch nejlepších zážitků pod sluncem, sloužit vám chytře, rychle a k tomu všemu být milí a féroví.

Jan Hájek, zakladatel a šéf zážitkář Zážitky.cz

(vyměnit citát i titul v boxu níže)

Jsme zážitkáři

Jsme zážitkáři!

Naším cílem je inspirovat 10 miliónů lidí, aby díky malým i velkým zážitkům probouzeli to lepší v sobě, aby si plnili sny, aby žili, aby si užívali, aby svoje zážitky sdíleli, aby se překonávali, aby si našli čas na sebe či blízké a vylepšili tak sebe, svůj život i svoje okolí.

Přínášíme zážitky, které překonají vaše očekávání, které vám vyrazí dech, vykouzlí úsměv na tváři a napumpují život do žil. Zážitky, které budete milovat, které budete chtít zažít znovu a jen a jen takové, na které budete rádi vzpomínat celý život.

Chceme ve vás probouzet odvahu být lepší, podporovat odhodlání dělat věci, které milujete, překonat strach z neznámého, najít motivaci ke změně a uvědomit si, že svojí šťastnou budoucnost si tvoříte už teď a nikdo jiný to za vás neudělá :).

Jak to děláme

Mačkáme ze sebe to nejlepší

Každý den hledáme to lepší v nás, vylepšujeme se a je naší největší radostí sloužit a pomáhat těm, kteří vidí svět podobně

Milujeme kvalitu a neslevíme

Odmítáme 99 ze 100 nabídek na spolupráci, protože neděláme kompromisy, neprodáváme druhou jakost, nejsme žádný béčka a za cokoliv co nabízíme dáváme ruku do ohně. Vlastně obě ruce.

Děláme věci chytře a rychle

Jednoduchost je lepší než složitost a proto se snažíme dělat všechno tak jednoduše, chytře a rychle jak to jen jde.

Jsme milí, féroví a spolehliví

Jednáme férově sami mezi sebou a jednáme férově i se všemi, kteří s námi zážitkují. Můžete se na nás kdykoliv spolehnout. Navíc jsme milí, protože to máme sami rádi. 🙂

Mirek Dušín je náš zlejší brácha

Dokud poukaz platí, zážitek vám kdykoliv vyměníme za jiný. Pokud se zážitkem nebudete spokojení, napište nám a my to vyřešíme – nebo vám vrátíme peníze.

 

 

Co začalo jedním skokem z letadla pokračuje po více než 10 letech desítkami tisíc zážitků

Jan Hájek, zakladatel a šéf zážitkář

 

Náš příběh

Po osudovém skoku padákem v roce 2006
Po osudovém skoku padákem v roce 2006

Na začátku všeho byl krok.

Krok z letadla letícího rychlostí 236km/h ve výšce 1600 metrů. Krok do prázdna, pád a naděje, že se padák otevře. Otevřel a dokonce se mi povedlo doletět na letiště a přistát. Do kukuřice a ne zrovna stylově. Sbalil jsem padák do náruče a v zapadajícím slunci jsem šel zpátky k budovám. A byl jsem šťastnej. Fakt šťastnej. A tehdy jsem si slíbil, že jestli přežiju i další dva skoky, které mne čekaly, tak se tomu budu jednou věnovat. Že tenhle pocit, tohle „štěstí“ a radost a blaženost budu posílat dál všem, kterým tohle v životě chybí.

A jak to dopadlo?

Přežil jsem, pustil se do práce, po cestě potkal pár skvělých lidí v čele s Klárou a najednou tu byly Zážitky.cz!

Od roku 2008 uplynulo už hodně vody v zážitkové řece a co začalo jedním skokem z letadla pokračuje po 10 letech desítkami tisíc zážitků, dvěma zážitkovými balóny a týmem víc než 12 skvělých kolegů-zážitkářů.

Jak žijeme, co chystáme v další pětiletce a jak vidíme svět se dočtete v našem zážitkovém blogu! 🙂

Zážitkový balón

Co víc patří k zážitkovému světu než horkovzdušný balón. Romantika v balíčku s dobrodružstvím, poetika letu bez motoru a i po těch desetiletích stále jeden z nejkrásnějších zážitků, které se dají koupit.

A tak jsme zahořeli touhou taky jeden mít a vydali se po cestě za prvním (a ne posledním!) zážitkovým balónem.

Mrkněte na něj, je boží! 🙂

Nasloucháme vám

Pečlivě čteme všechny recenze a komentáře k zážitkům, těšíme se na zlepšovací návrhy a máme „rádi“ kritiku. Nenechá nás totiž usnout na vavřínech a spokojit se s něčím, co není dost dobré. Pro vás či pro nás.

Z vašich ohlasů a recenzí